Dnes je ,
nic
nic
nic
nic
nic
nic
nic
nic
nic
nic
nic
nic
nic
nic
nic
nic
nic
nic
nic
nic
nic
nic

Aktualizace 11.3.2011Teď je čas darovat krev
Revoluční hubnutí.cz

Vážení přátelé,
Revoluční hubnutí Wellness Trend je první lékaři ověřený program redukce váhy s týmem lékařů a odborných konzultantů po celé ČR v mnoha dalších zemích. Naší prioritou je komplexní program hubnutí s individuální péčí pro klienty, kteří chtějí opravdu osobní přístup. Jako ortoped se denně setkávám s následky a riziky, které nadváha a obezita s sebou přinášejí hlavně v přetěžování prakticky všech součástí pohybového aparátu. Mohu jen potvrdit názory odborníků, že každý kilogram navíc zkracuje náš život nejméně o pár týdnů, že každý kilogram navíc výrazně přetěžuje všechny nosné klouby a páteř, že každý kilogram navíc pak i zvyšuje rizika při operaci umělých kloubů, zhoršuje výsledky a zkracuje životnost umělých kloubů.
Poraďte se s profesionály !

Většina diet je pouhou teorií. Revoluční hubnutí Wellness Trend je systém ověřený lékaři v praxi a vyzkoušený v řadě zemí Evropy. Nemusíte se trápit nesmyslnými dietami, které nefungují, nebo užívat léky, které mohou mít vedlejší účinky, stojí Vás hodně peněz a po jejich vysazení se pravděpodobně objeví jojo efekt.

Revoluční hubnutí Wellness Trend se zakládá na jednoduchosti a výsledcích.

Revoluční hubnutí Wellness Trend Vám umožní:

1. Poradit se s týmem lékařů, kteří Vám poskytnou nejlepší informace a zkušenosti s tím, co funguje a co ne, jak máte prakticky postupovat, apod.
2. Vytvořit podmínky pro detoxikaci, imunitaci a regeneraci organismu
3. Zhubnout natrvalo a posílit Vaše zdraví.
4. Zvítězit nad nadváhou bez pocitů hladu a jojo efektu.
5. Vytvořit ve Vašem organismu optimální metabolické podmínky pro spalování tuků.
6. Získat důležité a hodnotné informace o zdraví a zdravém hubnutí prostřednictvím série odborných setkání po celé České republice.

Ze zkušeností našich klientů je zřejmé, že Revoluční hubnutí:
- šetří Vaše peníze
- je jednoduché
- je efektivní
- je pohodlné
- šetří Váš čas
- je bez pocitu hladovění
- je bez jojo efektu!

HLAVNÍM POSLÁNÍM REVOLUČNÍHO HUBNUTÍ WT JE POMÁHAT VÁM ŘEŠIT DLOUHODOBÉ ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY, POSÍLIT ZDRAVÍ, PODPOŘIT DETOXIKACI, IMUNUZACI A REGENERACI ORGANISMU, POMOCI, ABYSTE NATRVALO ZVÍTĚZILI PŘI ŘEŠENÍ NADVÁHY A DOSÁHLI PLNOHODNOTNÉHO ZDRAVÍ.

Můžete se objednat k bezplatné osobní konzultaci

Kontakt na tel. 556801221 nebo 602544002, nebo rád zodpovím Vaše dotazy mailem

Nahoru


Další informace jsou na
Ověřený program redukce váhy s týmem lékařů a odborných konzultantů